Open Repetitiedag 15 oktober 2016

Bespeel je een instrument en zoek je nog een toffe muziekvereniging? Ga je naar de muziekschool en twijfel je nog welk instrument te kiezen? Of wou je gewoon eens een kijkje nemen achter de schermen van een modern harmonieorkest? Rep je dan op zaterdag 15 oktober naar de Kerkepannezaal in Sint-Idesbald.

Vanaf 14 uur staan onze muzikanten klaar om al je vragen te beantwoorden, en kan je de verschillende instrumenten ook zelf uitproberen. In de loop van de namiddag houden zowel het instaporkest “Aerofoon” (om 15 uur) en de Harmonie (om 16 uur) een open repetitie. Al wie een instrument bespeelt mag hier vrijblijvend aan deelnemen. Uiteraard ben je ook als toeschouwer van harte welkom. Een ideale gelegenheid om kennis te maken met onze vereniging!Ben je die dag verhinderd, maar wel geïnteresseerd in onze vereniging? Kom gerust eens vrijblijvend langs in ons lokaal in zaal “Noordduinen” (Helvetiastraat 47) tijdens één van onze repetities. De harmonie repeteert elke vrijdag van 20.00 tot 22.00 uur; Aerofoon elke zaterdag van 17.00 tot 18.00 uur.